5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
ורדה רוזנטל - משרד עו"ד ונוטריון
 
תחומי המשפט האזרחי- מסחרי ושירותים נוטריוניים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיני מקרקעין

 

עו"ד ורדה רוזנטל. המלווה המשפטית שלך בתחום המקרקעין!

 
עו"ד ורדה רוזנטל מעניקה ליווי משפטי של עסקאות מקרקעין. מעל ל-20 שנות ותק כעורכת דין לענייני מקרקעין, כמו גם הסמכה כנוטריונית וכמגשרת, מסייעים לעו"ד רוזנטל להעניק ללקוחותיה שירות משפטי מקצועי ואיכותי בתחום הנדל"ן.
במידה ורצית עו"ד מקרקעין מנוסה שתייצג אותך נאמנה, הגעת אל אשת המקצוע המתאימה. ליצירת קשר עם עו"ד רוזנטל, ניתן להתקשר ל-052-2200460, או לשלוח דוא"ל ל- vmer@netvision.net.il.
 
כעו"ד מקרקעין, מעניקה רוזנטל ליווי משפטי במקרים של רכישה ומכירה של נכסים פרטיים, רכישה ומכירה של נכסים מסחריים, ייצוג בהסכמי שכירות, רישום הסכמי שיתוף ורישום צווי ירושה בלשכת המקרקעין:
 
  • קונה נכס? בין היתר, תבצע עו"ד רוזנטל בטרם הרכישה בדיקה יסודית של הנכס ברשויות השונות, בדיקת היתרי בנייה ובדיקת אותנטיות הרישום ותייצג אותך במו"מ לכריתת חוזה המכר.
  • מוכר נכס? עו"ד רוזנטל עומדת לשירותך! ניסוח חוזה מכר מקצועי, חתימה נוטריונית על מסמכי הבנק, גישור ומשא ומתן בין הצדדים במידת הצורך ועוד.
  • שוכר/משכיר נכס? עו"ד רוזנטל תנסח חוזה שכירות המותאם באופן אופטימלי לנכס הספציפי, כבסיס להסכם הוגן על פי חוק בין הצדדים המעורבים.
    במידה והשוכר מסרב לפנות את המושכר בתום השכירות, עו"ד רוזנטל תייצג אותך בהליך מזורז לפינוי המושכר.
  • גייסת שותפים לקניית נכס או שירשת נכס עם שותפים? עו"ד רוזנטל תכין את הסכמי השיתוף השונים ותדאג לרישום בלשכת המקרקעין.
    במידה והשותפים אינם מעוניינים במכירת הנכס, עו"ד רוזנטל תייצג אותך בפירוק השיתוף.
  • קיבלת נכס בירושה? לרישום הנכס על פי צו הירושה וצו קיום הצוואה, עליך לדאוג לליווי משפטי. בכל הקשור לרישום צווי ירושות בלשכת המקרקעין, עו"ד רוזנטל כאן עבורך.
 
אמינות. מקצועיות. יסודיות. יושרה. שירות מהיר. פתרון בעיות בלתי צפויות. אלו הם רק חלק מהעדויות על ורדה רוזנטל, עו"ד מקרקעין בכפר סבא. זכרו: כשבוחרים עו"ד נדל"ן, לא כדאי להתפשר!

לפרטים, התקשרו לעו"ד רוזנטל: 09-9558808.

 
 
ורדה רוזנטל- דיני מקרקעין
 
 
 
עו"ד ורדה רוזנטל מספקת מגוון שירותים מקצועיים בתחום דיני המקרקעין.

לעו"ד ורדה רוזנטל מעל ל-17 שנות ותק בליווי עסקאות מקרקעין מכל הסוגים. הכשרתה כנוטריון וכמגשרת מגדילה את קשת השירותים שהיא מציעה, שמסייעים ללקוחותיה לקבל את המענה הטוב והמתאים ביותר בכל מקרה ומקרה.

כעורכת דין מקרקעין, מעניקה עו"ד רוזנטל ליווי משפטי הן עבור רוכשים והן עבור מוכרים. כמו כן, היא מטפלת בהסכמי שכירות.
 
 
 
 
 

שירות לרוכשי נכסים

 

 
בטרם חתימת עסקת הרכישה, עו"ד רוזנטל מבצעת בדיקה יסודית של הנכס. במקרה של נכס חדש, הבדיקה כוללת בחינת היתרי הבנייה וייצוג במו"מ לכריתת חוזה המכר. במקרה של נכס מיד שנייה, היא בוחנת שהבעלים בעלי זכויות מלאות בנכס, כמו גם את תקינות הרישום בטאבו וברשויות נוספות. השירות המקצועי שלה מאפשר ללקוח לקבל תמונה מלאה ונכונה בנוגע למעמדו המשפטי של הנכס שהוא עומד לרכוש.
 

שירות למוכרי נכסים

 

 
השירות כולל ניסוח של חוזה המכירה, חתימה נוטריונית על מסמכי הבנק, גישור וניהול משא ומתן בין הצדדים במידת הצורך.
 

השכרת נכסים

 

 
עו"ד רוזנטל מנסחת חוזי שכירות, המותאם בצורה הטובה ביותר לשני הצדדים. החוזה מהווה בסיס הוגן להיקשרות בין הצדדים, התואם את החוק הישראלי. החוזה מגן על בעל הנכס, ומאפשר לו לקבל ייצוג מקצועי אם בסיום החוזה, הדיירים יסרבו לפנות את הנכס המושכר.
 

רכישת נכס משותף

 

 
אם נכסים נרכשים בשיתוף בין כמה שותפים, עו"ד רוזנטל מכינה חוזה ייחודי, שיאפשר רישום בהתאם בלשכת המקרקעין. במידה שיחליטו השותפים לפרק את השותפות, היא תגיש להם את כל הסיוע המשפטי הדרוש, בכדי שהחלוקה תהיה הוגנת, ותיעשה בהתאם לחוק.
 

נכסי ירושה

 

 
עו"ד רוזנטל דואגת לרישום צווי ירושות וצוואות בלשכת המקרקעין, ובכך מעבירה את הבעלות על הנכס על שם הבעלים החדשים.

כל לקוחותיה של עו"ד רוזנטל נהנים מאמינות, מקצועיות, יסודיות ויושרה, תוך מתן פתרון יצירתי לכל בעיה, מורכבת כמה שלא תהיה.


 
 
 
שירות למוכרי נכסים
 
השכרת נכסים