5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
ורדה רוזנטל - משרד עו"ד ונוטריון
 
תחומי המשפט האזרחי- מסחרי ושירותים נוטריוניים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות המשרד

 
משרדה של ורדה רוזנטל, עורכת דין, נוטריון ומגשרת, הוקם בשנת 1997, והוא מטפל בתחומים הבאים:

  • משפט אזרחי-מסחרי
  • מקרקעין
  • ליקויי בנייה
  • דיני עבודה
  • צוואות וירושות
  • הסכמי ממון
  • אפוטרופסות
  • שירותים נוטריוניים

המשרד מעניק שירות אישי ומקצועי לכל לקוחותיו, הכולל ייעוץ לצד ייצוג מקצועי בבתי המשפט ובבתי הדין לעבודה. כמו כן, במשרד ניתן לקבל שלל שירותים נוטריוניים, ובכללם תרגומים נוטריוניים בשבע שפות: עברית, אנגלית, ספרדית, רומנית, איטלקית, צרפתית, ופורטוגזית. המשרד מייצג חברות העוסקות בתחומים שונים, כולל חברות ציבוריות, קבלניות והנדסיות, ומספק להן ייעוץ משפטי שוטף ושירותי ליטיגציה.

 

קצת על עו"ד ורדה רוזנטל

 
 
 
 
ראש המשרד הינה עו"ד ורדה רוזנטל, ילידת 1956. עו"ד רוזנטל הינה גם מגשרת ונוטריון, וכמו כן היא בעלת תואר נוסף מהאוניברסיטה העברית בירושלים בספרות אנגלית ובמוסיקולוגיה.

עו"ד רוזנטל התמחתה במשרדו של עו"ד מנחם קליין, כיום שופט בית משפט השלום בתל אביב, בתחום האזרחי-מסחרי, בענייני תביעות כספיות ובדיני עבודה. כמו כן, היא רשמה הצלחות בתחום ליקויי הבנייה, שהעיסוק בו התרחב בעשור האחרון, כאשר היא מייצגת בעיקר דיירים ונציגויות בתים משותפים, אך גם חברות קבלניות.

בזכות ניסיונה כמגשרת, מצליחה עו"ד רוזנטל לסיים תביעות רבות בפשרה, במקרים בהם הלקוח מעוניין בקיצור הליכי בית משפט ובשמירה על יחסים קורקטיים עם בעלי הדין.

עו"ד רוזנטל מכהנת כיו"ר כיו"ר ועדות פסיכיאטריות ומחוזית במחוזות תל אביב והמרכז. כמו כן, היא כיהנה בעבר כחברה בוועדות שונות בלשכת עורכי הדין, ובכללן הוועדה לדיני עבודה-חקיקה, ועדה ליחסים בינלאומיים: ארצות דוברות ספרדית וועדה לקידום עורכת הדין. בנוסף, עד לאחרונה, ייצגה את לשכת עורכי הדין בבית הדין המשמעתי של מחוז תל אביב, וזכתה על כך בתעודת הוקרה.

עו"ד רוזנטל הינה חברה באגודה לרפואה ומשפט ובעמותה לחולי אלצהיימר ומחלות דומות, ומספקת ייעוץ משפטי לעולים חדשים דוברי ספרדית. כמו כן, היא הרבתה לסייע לנכי צה"ל.
 
 
 
עו"ד ונוטריון ורדה רוזנטל
 
 
 
 

צוואות וירושות

 
עו"ד ורדה רוזנטל עורכת את כל סוגי הצוואות, לרבות הכנת צוואות בעדים וצוואות נוטריוניות. השירות כולל ייעוץ בנושא צוואות וירושות וייצוג בהליכי התנגדות לצוואה. כמו כן, היא מעניקה גם שירותי ניהול עיזבונות.
 
הנכם מוזמנים להתקשר לעו"ד רוזנטל, ולתאם פגישת היכרות: 072-3215530